Kā iepirkties veikalā lētāk

Mēs visi zinām, ka treknie gadi tik drīz neatgriezīsies, tādēļ mums ir jāsavelk savas jostas un jāsāk taupīt. Bet ne tikai taupīt, likt katram eiro izdarīt vairāk. Lielākā daļa iedzīvotāju īsti nezina, kur aiziet visa viņu nauda. Mums bieži vien galu galā sāk pietrūkt naudas, pirms nākamās algas dienas. Tātad, šeit ir daži padomi, lai ietaupītu naudu dodoties uz veikalu.

-Izmantojiet veikalu iepirkumu kartes – Šīs kartes ļauj Jums izmantot īpašas atlaides un krāt punktus, par kuriem pēc tam Jūs varat iepirkties.

-Mēģiniet izmantot svaigus gaļas izstrādājumus -saldēta gaļa ir izdevīga, bet iegādājoties to pārāk daudz, Jūs varat to beigu beigās izmest, tādēļ iegādājieties tikai tik daudz, cik Jūs zināt, ka noteikti apēdīsiet. Ja Jūs iegādājaties svaigu gaļu, jūs zināsiet, ka tā var ātri sabojāties, un izlietosiet to daudz ātrāk.

-Nekad nedodieties iepirkties, kad esat izsalkuši –Visi to saka, bet to ir vērts atkārtot. Viss izskatās un smaržo tik labi, ja Jūs esat izsalkuši. Tas vienmēr noved Jūs pie vairākiem pirkumiem.

-Nosakiet budžetu- nosakiet iknedēļas pārtikas budžetu un ievērojiet to. Es izņemu naudu no sava konta un samaksāju veikalā ar skaidru naudu; ir tik viegli pārtērēties, ja Jūs maksājat ar karti.

-Un visbeidzot, ziniet savu veikalu – Iepirkšanās jaunā pārtikas veikalā faktiski var izmaksāt Jums vairāk. Veikalā, ar ko Jūs esat iepazinušies, Jūs zināt, kur viss ir, lai Jūs varētu doties uz eju, kas Jums ir nepieciešama. Ja Jūs nepārzināt veikalu, Jums ir jāizstaigā viss veikals un Jūs iegādāsieties vairāk lietu, nekā bija neieciešams.

Šie ir tikai daži veidi, kā samazināt izmaksas par kaut ko tik vienkāršu kā pārtikas preču iegādi. Atturība var atmaksāties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *