Kā ietaupīt naudu uz elektrības rēķina

Šeit ir dažas idejas, kas ļaus Jums iegūt lētāku elektrības rēķinu:

Grāmatvede

1. Izslēdziet apgaismojumu, kad tas netiek izmantots. Dariet to manuāli katru reizi, kad Jūs izejat no istabas, vai ļaujiet tehnoloģijām to darīt Jūsu vietā.

2. Iestatiet temperatūras regulatoru Jūsu ledusskapī un saldētavā vidējā diapazonā vai uz zemāka iestatījuma. Zemāks iestatījums samazinās laiku, kad ledusskapis un saldētava darbosies visas dienas garumā.

3. Atvienojiet ierīces un elektriskās ierīces, kuras netiek izmantotas katru dienu vai tiek izmantotas tikai reizi dienā. Kā piemēru var minēt mikroviļņu krāsni, kondicionieri, elektrisko tējkannu, televizoru, radio, datoru, datora monitoru un citas elektroniskās ierīces.

4. Izveidojiet veļas auklu un izžāvējiet drēbes dabīgā ceļā, nevis izmantojot elektrisko veļas žāvētāju. Jūsu žāvētājs tiešām var palielināt elektrības rēķinu, ja Jūs neesat rūpīgi.

5. Mazgājiet traukus ar rokām, nevis izmantojiet trauku mazgājamo mašīnu. Jā, trauku mazgājamā mašīna ir ļoti ērta, un ir grūti mazgāt traukus ar rokām, bet Jūsu darbs izmanto daudz mazāk elektroenerģijas. Tā vietā, lai izmantotu karstu ūdeni, izmantojiet siltu ūdeni un antibakteriālās trauku ziepes, lai mazgātu traukus. Izmantojiet vēsu ūdeni, lai noskalotu traukus un kad tie ir nomazgāti, ļaujiet tiem nožūt.

Lai gan tas var nebūt ļoti viegli, naudas ietaupīšana sniegs Jums labumu ilgtermiņā.