Sadarbību finanšu institūcijām

Piedāvājam sadarbību finanšu institūcijām un licencētām nebanku kredītsabiedrībām, kuras ir ieinteresētas sniegt kvalitatīvus hipotekārās kreditēšanas pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām.

Šobrīd īpašu uzmanību vērts pievērst pakalpojumu sniegšanai fiziskām personām, kurām jāpalīdz refinansēt esošās kredītsaistības pret mikro kredītu jeb t.s. ātro kredītu sabiedrībām. No potenciālajiem partneriem mēs esam ieinteresēti saņemt piedāvājumus, kuri spētu nodrošināt mūsu klientiem atvieglotu kredīta režīmu refinansēšanas sākuma periodā.

Piedāvājam sadarbību individuāliem brokeriem, brokeru sabiedrībām, nekustamā īpašuma aģentūrām, sniedzot juridisko un tehnisko palīdzību to klientiem hipotekārās kreditēšanas jomā.

Mūsu cilvēki ikdienā nodarbojas ar dažādu aizdevuma līgumu nianšu un nosacījumu izpēti, tādējādi mēs teicami orientējamies jautājumos, kas saistīti ar aizdevumiem. Mēs regulāri vērtējam dažādu aizdevēju kredītu nosacījumus, tāpēc mēs esam lietas kursā par izdevīgākajiem piedāvājumiem. Īpašu uzmanību sadarbībā ar aizdevējiem pievēršam, pētot klientu pieredzi sadarbībā ar tiem.

Mūsu pieredze, kompetence un plašais informācijas apjoms spēs nodrošināt tieši Jums piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu.

 • Jūs saņemsiet neatkarīga eksperta padomu.
 • Jūs ietaupīsiet savu laiku, jo saņemsiet vairākus aizdevēju piedāvājumus.
 • Jūs saņemsiet vērtīgus ieteikumus kredīta saņemšanai.
 • Mūsu cilvēks Jums ieteiks, kurš aizdevējs šobrīd piedāvā visizdevīgākos nosacījumus.
 • Jūs izvairīsieties no nogurdinošas staigāšanas pa dažādu banku nodaļām, vēloties noskaidrot kredīta saņemšanas nosacījumus.
 • Jūs iegūsiet savu interešu profesionālu pārstāvi attiecības ar aizdevēju.

IR VĒRTS PIEVĒRST UZMANĪBU VAIRĀKIEM SVARĪGIEM JAUTĀJUMIEM

 1. Vai Jums ir ar ko konsultēties?
 2. Jūs plānojat ņemt aizdevumu, taču Jums nav pie kā konsultēties?
 3. Kāda ir maksimālā kredīta summa, ko varat saņemt?
 4. Kāds ir nepieciešamais ienākumu apjoms, lai saņemtu aizdevumu?
 5. Kāda ir nekustamā īpašuma/kredīta proporcija?
 6. Kādi ir kredīta procentu veidi?
 7. Pēc kādas metodikas var atmaksāt kredītu?
 8. Uz kādu laiku es varu atlikt kredīta atmaksu?
 9. Uz kādiem noteikumiem es varēšu kredītu vai tā daļu atgriezt pirms termiņa?

Mums ir svarīgs katrs klients.

Eksistē daudz dažādu finansu produktu un kredīts ir tikai viens no tiem. Jūs domājat, ka aizņēmums ir piemērotākais risinājums Jūsu gadījumā? Vai Jūs spējat aprēķināt visus ar kredīta saņemšanu un atmaksu saistītos izdevumus? Kādu kredīta likmi izvēlēties-fiksēto vai mainīgo? Vai Jūs zināt, ka dažādi aizdevēji piedāvā praktiski identiskus produktus ar dažādiem nosaukumiem (protams ar atšķirīgiem izcenojumiem)?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *