Taksometra pakalpojumu cenas purvciemā

Globālā tīmekļa dzīlēs var sameklēt vairākus portālus, kas piedāvā salīdzinošu informāciju par taksometra pakalpojumu cenām Latvijā un tieši Purvciemā.

Vērojot cenu atšķirības, atliek vien likt lietā fantāziju, lai spriestu, kādēļ kādam būtu jāizvēlas teju divas reizes dārgākos taksometrus to vietā, kas piedāvā minimālo cenu šī saraksta ietvaros.

Pieņemsim, mēs esam gatavi piemaksāt par automašīnas modeli, jo mēs esam no ”Purčika”. Var jau būt, ka brauciens Audi atšķiras no Volswagen automašīnā pavadītajām minūtēm. Iespējams, ka īpašā atšķirība atrodama šoferu attieksmē. Varbūt konkrētas firmas taksometri izvēlas labākus maršrutus un kvalitatīvākus ceļus? Nē!

Vislabākais minējums ir taksometru kompānijas nosaukums, kurā arī slēpjas visi noslēpumainās pievilcības aspekti. Lai kā arī būtu, taksometru braukšanas maksa variējas robežās no 0,30 EUR līdz 0,70 EUR par brauciena kilometru. Kādēļ gan neiegādāties braucienu pie Ecotaxi- videi un cilvēkiem draudzīgā zemo cenu taksometra par 0,30 EUR kilometram? Ļoti bieži redzams Purvciemu rajonā braucot gar lielajiem namiem! Vai arī – jaukā nosaukuma firmu Taxi Ormanis, kas piedāvā kilometru nobraukt par 0,64 EUR? Tiesa, pēdējais uzsver, ka ir tūristu pārvadātājs. Domājams, to salonos ir iespēja dzirdēt vairāk svešvalodu, tātad šoferi ir atbilstoši izglītoti. Bet – ko darīt, šie iemesli ir tikai mani minējumi.

Atveru vēl vienu dārgā gala taksometru pakalpojumu sniedzēja vietni. O, viss skaidrs, uzņēmums ir vienkārši ģeniāli uzticams! Lieliem burtiem paskaidrots, kur tad īsti slēpjas tā uzticamība: tas ir uzticams gan bērniem (bērnu sēdeklīši jāpiesaka laikus), gan cilvēkiem ar speciālām vajadzībām (lieli auto, piekrītu), viesiem (dežurē pie lidostas), bagāžai (plats bagāžas nodalījums), dzīvniekiem (varu pārvadāt savu pundursunīti vai kaķi), pat laika apstākļiem (klimata kontrole katrā auto, kā arī gājiens līdz durvīm šofera un lietussarga pavadībā). Nu labi, katram savs humors un arī reklāmas triki.

RigaTaxi- 0,70 EUR par kilometru… Protams, mersedesi un GPS sniedz „visātrākos, ērtākos un drošākos taksometru pakalpojumus Rīgā un tās apkārtnē”.

Un nu – mans favorīts Alviksa. Lūk, tā arī vēstī mājas lapa: „Jūsu iemīļotākais taksi, lētāk tikai ar kājām”. Par cik ar kājām pa Purvciemu nestaigājam, tad ņemsim, kādu no šiem piedāvājumiem. Paldies, ka lasīji un drīzumā atkal jauni stāsti un video par Purvciemu! Tas nav nekāds ciems, bet elitārs mikrorajons!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *